Aşkın Gücü, Beynin Gizli Yeteneklerini Ortaya Çıkarır

Written By: Süper Beyin - Mar• 30•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

gercek mutluluk

 

Tıbbi araştırma merkezleri, gökyüzünden toprağa düşen yağmuru incelediklerinde, burada buna etken olan faktörün aşk ve sevgi olduğunu tespit etmişler. Ruhsal dalgalanmalar, eğer yeryüzünde sürekli haksızlık ve adaletsizliklere şahit oluyorsa, sevgi ve aşkın, güler yüzlülüğün, kucaklaşmanın, hoşgörünün olmadığı bu yerlerde yoğun olarak yavaş yavaş negatif hava yoğunlaşması meydana gelir ve ardından evrenin felaketleri baş gösterir.
Aşkın gücü ve tedavi edici özelliği o boyuttadır ki, cinsel aşkın birleştirici muhteşemliğinde beynin işlemeyen 8/9’luk kısmındaki gizli sırlar düzenli hale gelir, aşk ve sevginin gücüyle ise beynin bu gizli bölgelerinde duyumsamalar ve önemli ruhsal bilgiler açığa çıkar. Zaten ruhsal zekâ boyutunun merkezi de aşk odaklıdır.
Aşkın gücü yüksek elektronik dalgalar yayar. Tıbbi araştırma merkezleri, gökyüzünden toprağa düşen yağmuru incelediklerinde, burada buna etken olan faktörün aşk ve sevgi olduğunu tespit etmişler. Ruhsal dalgalanmalar, eğer yeryüzünde sürekli haksızlık ve adaletsizliklere şahit oluyorsa, sevgi ve aşkın, güler yüzlülüğün, kucaklaşmanın, hoşgörünün olmadığı bu yerlerde yoğun olarak yavaş yavaş negatif hava yoğunlaşması meydana gelir ve ardından evrenin felaketleri baş gösterir. Nuh tufanı, Lût felaketi, bunlara birer örnektir. Zaman zaman peygamberlerin insanlara olan sevgi ve şefkati, yeryüzünü belalardan korumuştur.
Toprağa düşen yağmurun her bir damlasında aşk tohumu vardır. Toprakla birleşen yağmur, yemyeşil ürünlerin çıkmasına vesile oluyorsa, bir genç kız da aşkı yaşayarak tazelenir, yüzüne renk gelir, hastalıklarından kurtulur. Yüzdeki sivilceler, hafif mide yanmaları, anlamsız üzüntü ve kederler aşksız bir hayatın ürünleridir.
Evlilikten önce çeşitli rahatsızlıklar geçiren, pek çıtkırıldım, narin ve hassas yapılı olan kızların evlendikten sonra turp gibi olduklarına şahit olmuşsunuzdur. Buna sebep, beyin gücüdür. Yalnızlık ve korunmasızlık hissinin beyne gönderdiği negatif titreşimler yerine, genç kızın kalbine yerleşen aşk, beyinde pozitif titreşimler meydana getirmiştir. İnsanı yaşatan en büyük tıbbi kaynak da bu pozitif titreşimlerdir. İnsan bazı ortamlara girdiği zaman tuhaf bir huzursuzluk ve rahatsızlık duyar. Bunun sebebi, ortamın sevgiye kapalı olmasıdır. Pozitif ortamlar ise aşkın yaşam bulduğu mekânlar olduğu için, insana huzur vererek saklı yeteneklerin ortaya çıkmasına vesile olurlar.

 

Lilay Koradan

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Bilgelerden Aşk Sözleri başlıklı makalemizde aşk sözleri, aşka dair bilgelerden sözler ve aşka dair sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir