Bilinçli Farkındalık ile Evrensel Hizmetkarı Uyandırın

Written By: Süper Beyin - May• 18•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

farkindalik

 

Ben evrensel bir hizmetkârım. Sen evrensel bir hizmetkârsın. Evrendeki herkes ve her şey birer evrensel hizmetkârdır. Evrensel bir hizmetkâr, evrensel sevgiyi, bağışlamayı, barışı, şifayı, takdisi, uyumu ve aydınlamayı da içeren evrensel hizmet sunar.

”Bu yazı sevgili dostunuz İbrahim’in aracılığı ile size bayram hediyesi olarak gönderilmiştir, hediyemi kabul buyurduğunuz için müteşekkirim”

Merhaba ey sevgili dost, şu an insanların birbirlerine nasıl hizmet edebildikleri üzerinde farkındalığımızı arttırmak üzere biraz beyin fırtınası yaparak sohbette bulunacağız izninizle.

Her insan birbirine hizmet eder ve bu bağlamda iki*+*iki kısım insan vardır,

Hizmet ettiğini kabul edenler ve hizmet ettiğini kabul etmeyenler.

Hizmet aldığını kabul edenler ve kabul etmeyenler.

Hizmet almama veya hizmet etmeme imkânı mümkün değildir.

Farkındalık sahibi oldukça hayatı daha iyi gözlemleyebiliriz ve yaşamımızı her an huzur, mutluluk içinde sevgi ile yaşayabiliriz.

Hizmet şekillerini biraz inceleyelim ister misiniz?

Gelecek hedeflerinizi düşünün ve akli gözünüzle görün şimdi ev, araba, eş, arkadaş, dost, sevgili, seyahat, huzur, mutluluk, aşk, sevgi ve Sizde saklı yüklediğinizin birçok anlam, çerçeve ve etiketlerden oluşan muazzam güzel bir gelecek.

Sıfırdan geliyorum şimdi ve artık emin olduğumuz bir konunun kapsamlı açıklamasının öze indirgenmişi üzerinde duruyorum.

Farkındalık nasıl oluşur; okursun, uygularsın yaşarsın ve yaşadıkça farkında olursun. Farkındalığın arttıkça fark eden benlerini terk eder bir üzerine çıkarsın. Bu noktadan itibaren şefkatli olursun, merhametlisindir ve alçakgönüllüsündür. Olma halindesindir böyle bir anda.

Magma ve Güneş üzerinde düşünüyordum uzun süredir, biliyorsunuz çalışmalarıma beyin ile başladım, Nlp, Hipnoz, Koçluk, Kuantum ve Spritüel çalışmalarla zenginleştirdim. Tüm bu çalışmaları sadece kişisel gelişimim için alırken tümünde de eğitmen yetiştirebilecek düzeye yükseliyorum ve ilerledikçe BİR oluşumuzu daha çok kavradıkça içimde hizmet etme olgusu oluştu.

İnsanlar akın akın ofisime gelmeye başladılar, mailler aracılığı ile artık yüzlerce kişi diyebilirim ”hayatlarındaki değişiklikleri kendi verdikleri izin ile ve bu konuda yazılarımdan esinlendiklerini teşekkür ederek belirttiler. Şimdi bu güzel insanlara sesleniyorum aynı zamanda bu yazıyla. Sizler harika insanlarsınız ve hayatlarınızdaki değişimi yapan sadece sizsiniz.”

Bazı insanlarla konuşurken ve paylaşım yaparken soruyorlar bana ”Ama hep siz yardımcı oldunuz, peki, ben hiçbir şey yapmadım ki!”

Diyorum ki, ”Siz, benim istek ve dualarımın karşılığısınız, tüm isteğim aydınlanma sürecinde aracılık yaparak hizmet verebilmek”

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bu konuyu anlatırken biraz beyninizi karıştırıp hizmet döngüsünü netleştirmek istiyorum. Magma ve Güneş dediniz ve öyle askıda kaldı biraz açıklar mısınız? Derseniz.

Birbirine bağlantılı şeyleri gözlemliyorum sürekli, düşünce, duygu ve benimsediğimiz inançlarımız yerçekimi tarafından çekilerek geriye projeksiyon misali yansımaktadır, tıpkı sinemadaki karelerin bir akış sunduğu gibi. Evreni yansımasının yanılsaması konusunda hizmet eden güneştir.

Hizmet eden Güneş ve eş kardeşi Magma teorime göre yansıtıyor ve yansımalar yanılsamalardır diyoruz, Dünya fanidir der gibi bir şey :)

Peki aslolan nedir? Aslolan kuantum fizikçilerine göre madde yoktur ve atom altı parçacıkları incelendiğinde HİÇBİRŞEYDİR.

Spiritüalizme göre baktığımızda VARLIK’dır.İKİSİDE DOĞRUDUR.

Şimdi toparlayalım; Varlık vardır ve madde yanılsamadır. Filmde kareler vardır, kare kare oynarken biz akış izleriz de bir kare daha geçti demeyiz. Duygulanırız, ağlarız, güleriz, kahkaha atarız, sinirleniriz ve hatta tahrik bile olabiliriz ve biliriz ki o bir filmdir. İnsanlar toplanıp böyle bir film oluşturabiliyorlarsa ve oluyorsa bu böyle, o halde Yüce Yaratıcı(c.c.) böyle yaratabilir bu dünyayı ve evreni.

Yaşam formumuzu tam olarak algılayarak hayatımızı istediğimiz şekilde yaşayabilmenin anahtarı ”BİLİNÇLİ FARKINDALIK”

Evet, şimdi gelelim ”ŞARTEL” konusuna… Zihinlerin ortak noktada buluşmasındaki ara noktaya ŞARTEL diyorum. Burası biraz abartılı olmak zorunda algıların unutulmaz kılınması için, eleştirebilenler keyiflerine bakabilirler. Kişi, sevgilisinin aldatacağını düşünür ve hisseder ŞARTEL oluşturulmuştur, Sevgilisi aldatır, şarteli kullanmıştır.

İnandıklarımızın zihinlerde onaylanması için karşı tarafında hedeflerine uygun hareket etme anına ŞARTEL diyorum.

Eğer hırsız olmasaydı evinin soyulmasından korkanların korkuları ile oluşturdukları ”EVİMİ SOYMAK İSTEYEN YOK MU, LÜTFEN GELİN EVİMİ SOYUN” şeklinde oluşturdukları bir şarteli tıklayacak olmazdı ve hizmet alamazlardı.

Hizmet sürekli vardır, düşünün şimdi… Siz, sevgi dolusunuz ve içinizdeki yüksek sevgi ile hareket halindesiniz. Bu sevgi ile gözlerinizden aşk fışkırıyor diyelim. Her anınız bu sevgi ile geçmekte. Bu arada karşılaştığınız bir insan şöyle bir inanç yapısına sahip ”Karşıma birisi çıkar ve aşırı sevgi gösterirse benim için kötü şeyler düşünüyordur” burada iki şartel vardır 1. kişinin kendi algısında aşırı sevgi kötü insandır damgasını vurur. 2. karşı taraf kötülük yapılması talebini karşılamaz ve sadece sevgi ile kalır.

Bu durumda iki kişi de hizmetini almıştır. Sevgisini sunan kişi sonsuz sevgisini sunmuştur, sonsuz sevgiye kötülük diyen kişi her ne kadar kötülük bulamışsa da ilerleyen süreçte bulacağından da tabii ki şüphe yoktur, zihinsel sürecinde damgasını vurma mutluluğunu yaşamıştır.

Bugün ne öğrendik; istek, arzu ve taleplerimizi zihnimizde oluşturduğumuzda ve kendimize izin verdiğimizde geriye tek kalan, karşıdakinin de zihninde bu konuda izin vermesi gerekliliğinin olduğudur. İki zihinde bir konuda onay verdiğinde hizmet gerçekleşir.

Unutulmamalıdır ki hayatta karşımıza ne çıkarsa istek, arzu, merak ve şüphelerimiz ile bizi tatmin etmek için çıkmaktadır.

Bilinçli Farkındalığa adım adım yükselmek, mevcut farkındalığınızı üst düzeylere çıkartmak ve hayatın tadını şu anki durumumuzla birlikte almak için bekliyorum.

Şeytanın en yüksek onayından geçen şey şudur, ”Doğru söylüyorlar ancak henüz çok vakit var” işte bu ”erteleme hastalığı”na sebeptir.

Şimdi, hayatı ıskalamaya lüksünüz yok ve erteleme sadece kendimize zarar verir. Elinizden ne imkân geliyorsa hayatı güzelleştirmeye devam.

İbrahim Sümer

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Sorunlarınızın Üstesinden Gelin! başlıklı makalemizde bilinçaltı telkinler, sorunlarınızın üstesinden gelin ve telkin cdler hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir