Her Zaman Bir Seçenek Daha Vardır

Written By: Süper Beyin - May• 04•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

ingilizce and

 

En zor şartlarda bile mutlaka bir çıkış yolu vardır. Örneğin kediyi köşeye sıkıştırırsanız kurtulmak için sizin üzerinize atlayacaktır ve yüzünüzü tırmalayarak kaçıp gidecektir.

Üniversiteye hazırlanan ancak girdiği sınavda başarılı olamayan öğrenci için yeniden hazırlanma ya da başka bir işle uğraşma seçeneği, futbolcu olamayan birisi için üniversiteye hazırlanarak öğretmen olma seçeneği, bir işte başarılı olamayan iş adamının başka bir işle uğraşma seçeneği vardır.

Dağları tepeleri aşmak için mutlaka bir yol vardır. En zor şartların üstesinden gelmek için bir yol vardır. Mesela aç olan bir insan ne yapar yapar karnını doyurur.

İnsan için tek bir yol yoktur. Ona düşen de sıkıştığında farklı yollar ve seçenekler aramaktır. Seçeneklere ulaşmanın yolu ise esnek olmaktır. Aldığınız kararları gözden geçirerek farklı çıkışlar aramaktır.

 

NLP ile Başarı/Yücel Gökmen

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan İdeal Erkek Nasıl Olur? başlıklı makalemizde ideal erkek, ideal erkek nasıl olur ve kadın erkek ilişkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir