İdeal Erkek Nasıl Olur?

Written By: Süper Beyin - May• 04•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

ideal erkek1

Ara sıra kulağına güzel sözler fısıldamayı ihmal etmeyin. Kendisini özel hissetmesine neden olacak sevimli sözcükler…Bu sizin hislerinize tercüman olacak bir şarkının sözleri de olabilir.

 

Hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar seni

Niye bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum

Ah şu gönül gözünden görmek dedikleri var ya

Seni her halinle seviyorum

Beraber uyansak, bütün gün sarılsak bana yetmez

O anı dünyalara değişmem

 

Küçücüğüm, her şeyim

N’olur çok uzaklara gitme

Gidersen öleceğim

Karanlığa döneceğim!

 

26*BİRLİKTE KONSERE GİDİN

 

Genellikle kadınlar klasik müzikten hoşlanırlar. Onunla AKM ‘de bir cumartesi sabahı saat 11:00’ da bir konsere ne dersiniz? Yüzünüzü buruşturmayın. Emin olun bu fikir onu çok mutlu edecektir.Hadi bu fikre katılmıyorsunuz. O halde Harbiye Açıkhava’da veya Rumelihisarı’nda… Veya Bostancı Gösteri Merkezi’nde en sevdiği sanatçının konserine bilet alarak onu mutlu , kendinizi de “ideal” edin!..

 

27*RANDEVUYA GECİKSE BİLE BEKLEYİN

 

Genellikle randevularına geç kalırlar… Siz bunu hesaba katarak onu beklerken sıkılmadan oyalanabileceğiniz bir şeyler bulun. Mesela gazete alın. Hem okursunuz ( gündemi takip edersiniz ) , hem bulmacalarını çözersiniz ( genel kültürünüz gelişir ) ve onu beklerken sıkılmamış olursunuz.

 

O gecikmiş olmanın telaşı ile yanınıza yaklaştığında onu ömrünüzün sonuna dek seve seve bekleyeceğinizi hissettiren sevimli gülüşünüzü görünce rahatlayacaktır.

 

Arrrrtıııı alacağınız artı puanlar !…

 

28*BİRLİKTE REJİM YAPIN

 

Genel sorunları bir türlü baş edemedikleri kilolarıdır.

Ve devamlı süregelen rejimler…

Hayatı kendilerine ve çevresindekilere zindan ettikleri zamanlar , zamanlar , zamanlar…

Onunla birlikte uygulayacağınız rejim programları hem onu teşvik edecek ve mutsuzluktan kurtaracaktır hem de sevdiklerini eziyetten…

Üstelik bu sayede sadece  onun gözünde değil sevdiklerinin gözünde de “ideal erkek” olacaksınız.

 

29*BİRLİKTE SPOR YAPIN

 

Spor yapmak sağlıklı yaşamın temel ilkesidir! Düzenli yaşamın ise ilk habercisi… Aslında spor yaparak kendi vücut ve ruh sağlığınıza hizmet etmiş olacaksınız.Ama birlikte spor yaptığınızda onun vücut ve ruh sağlığına da hizmet etmiş olacaksınız .

Hem de kendinizinkinden fazla!.

Haydi spora !..

 

30*ARKADAŞLARI İLE İLGİLENİN

 

Hiçbir zaman arkadaşlarına surat asmayın. Kadınlar için arkadaşları ve onların yorumları çok önemlidir. Arkadaşları ile ilgilenmediğinizi hissederse hele bir de onlardan sıkıldığınızı belli ederseniz puanlarınız hızla eksiye doğru yol alacaktır.

Unutmayın onlar sizin en büyük yardımcılarınız.

Onlar sizden hoşlandıkları an anında artı puan alırsınız.

Sonra onun bilmek istediğiniz yönlerini nasıl öğreneceksiniz?

 

 

31*MAÇ İZLERKEN TELEVİZYONUN KUMANDASINI O’NA VERİN

 

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Böylece kendisinin maç izlemekten daha değerli olduğunu hissedecek ve mutlu olacaktır. Üstelik bu düşünceniz onu duygulandıracaktır. Ve hatta emin olun izlediğiniz kanalı asla değiştirmeyecektir!

 

32*TRAŞ OLUN

Lütfen beyler! Kıl, tüy sadece kadınların sorunu değil, artık anlayın! Burnunuzdan fışkıran, koltuk altlarınızdan sallanan kıllarla, kirli sakalınızdaki sineği kovalarken asla “ideal erkek” olamazsınız!

 

Anlayın ve lütfen traş olun.

 

Pırıl pırıl!

Tertemiz!

Sinekkaydı!..

 

 

 

33*O’NA DOST,ARKADAŞ,BABA OLUN

 

Hassastır kadınlar. Yeri geldiğinde dostu olmanızı beklerler; bir sırrını güvenerek paylaşabileceği. Bazen arkadaşlık beklerler, deniz kenarında çekirdek çitleyip  abuk sabuk konuşmak için. Arada çocuklaşırlar, babalık beklerler sizden ; dizlerinize yatıp ağlamak için…

Siz bunların hepsini başarıyorsanız…

 

Ne diyelim: Tebrikler!

 

34*İYİ BİR ORGANİZATÖR OLUN

 

Onun doğumgünü ve saat 20:00 ‘da çok şık bir restorantta rezervasyonunuz var. Aksilik bu ya ,restorantta hiç hazetmediği birini gördü veya siz… Kalabalık bir grup ta asker uğurlaması yapıyor bir köşede!.. Sıkıntılı bir gece geçirmemek için buna benzer aksamaları önceden hesaba katıp saat 20:30’a alternatif bir yerde rezervasyon yaptırın.

 

 

 

35*KİBAR .NAZİK VE HOŞGÖRÜLÜ OLUN

 

Topluluk içinde ona istediği gibi davranın, sizin istediğiniz gibi değil. Size hiç hoşlanmadığınız bir gömlek aldığında en beğendiğiniz şeyi almışçasına teşekkür edin. Akşam yemeğe gittiğinizde sandalyesini mutlaka siz çekin.

 

Hoşgörü; karşımızdakileri bizim istediğimiz gibi değil,kendi istedikleri biçimde mutlu edebilme büyüklüğüdür.( Albert J. Robinson )

 

Günümüz ilişkilerinden kaç tanesi aynı sıklıkta ona yatakta kahvaltı hazırlama veya onu durağa götürme gibi inceliklerle süsleniyor?

 

 

36*İLTİFAT EDİN

 

Kadın, güzel olmak ister. Erkeğin ona bakışı önemlidir. O yüzden çoğu zaman güzel görünmek ya da farklı olmak için sürekli hazırlık içindedir. Saçında ya da makyajındaki değişiklik onun için önemlidir. En önemlisi de, bunun beraber olduğu erkek tarafından görülmesidir.

Siz erkekler genellikle, kadınların şaka anlama yetenekleri, kişilik ve zekaları yerine fiziksel görünümleri ile ilgili iltifatlar yaparsınız. Ona elbette fiziksel görünümü ile ilgili iltifatlar yapın. Ancak zeki bir kadının, salt görünüşe değer vermediğini de aklınızın bir köşesine yazın.

Almanya’da Elle dergisinin yaptırdığı bir araştırma , kadınların erkeklerden daha fazla iltifat beklediklerini ortaya çıkarttı :

Araştırmaya katılan kadınların % 62’si , erkeklerin çok nadir iltifatta bulunduklarını belirtti. Anket sorularına yanıt veren kadınların büyük bir kısmı da , erkeklerin hoş iltifat etmekte zorluk çektiğini söyleyerek karşı cinse bu konuda yardımcı olduklarını itiraf etti. Kamuoyu araştırmasına katılan 500 kadından %62’si, güzel iltifat konusunda yol gösterilmesi halinde erkeklerin bu işi becerdiklerini belirtti.

Ipsos kamuoyu araştıma kurumunun düzenlediği anket, kadınların erkeklerden iltifat almak almak için flört bile ettiklerini meydana çıkardı. Ancak bu araştırmada görüş bildiren kadınların %81’i flört etmelerine karşın arzu edilen iltifatı   duyamadıklarını da belirtti. Bild gazetesi bu araştırma üzerine kadınların duymak istedikleri 5 örnek iltifat yayınladı:

1.Sen olmasaydın , seni icat etmek isterdim.

2.Parmağını kahvemin içine sokarmısın? Şekerim yok da !

3.Seni tanıdığımdan beri daha da güzelleştin!

4.Annemden daha güzel yemek yapıyorsun.

5.Sensiz bir saniye, sonsuzluk gibi geliyor bana.

 

 

Gonca Güvenir

www.superbeyin.gencgelisim.com

 

Bir önceki yazımız olan Müthiş Bir Adanmışlık Yoksa Muhteşem Bir Zafer de Yoktur başlıklı makalemizde adanmışlık ruhu, herkesi memnun etmeye çalışmamak ve muhteşem bir zafer için hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir