NLP’ce Bir Değişim Modeli

Written By: Süper Beyin - Haz• 16•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

degisim ve gelisim

 

Bugün, hayatınızı değiştirecek bir değişim zinciri başlatmanız için NLP’ce bir değişim modeli hazırladım sizler için. Değişmez sandıklarınızın kendiliğinden değişeceğini görmeniz, size büyük bir keyif verecek.

Bu değişimi başlatmak için yapmanızı istediğim seyler çok ama çok basit. Ama Kaizen metoduna göre bu basit ve olumlu değişimlerin sonucundaki zincirleme dönüşümler, sizi eski sizden daha mükemmel bir versiyonunuza götürebilir. Tabi siz kendiniz oraya götürmek istiyorsanız… Zira fiziksel olarak sizi bir yerlere götürecek hayalinizdeki atlı prens ve Kül Kedisi Sindrellalar o mükemmel bedeninizi kucağına alıp bir yerlere taşısa da, hayallerinizi sizden başka taşıyacak bir şey yoktur şu koca alemde. Yani sizi ileriye, değişime ve dönüşüme sadece ve sadece yine siz taşıyabilir; hayallerinizi gerçekleştirmek için arzularınıza ve isteklerinize sadece siz yön verebilirsiniz.

Hayatınızın şu ana kadarki gidişatından memnun musunuz? Memnunsanız ve her şey istediğiniz gibi gidiyorsa ve hayata dair bilmeniz gereken her şeyi bildiğinizi ve bildiklerinizi de uyguladığınızı düşünüyorsanız, bu yazı sizin için değil. Okumayı hemen yarıda kesip, kendi başınıza buyruk bir hayata devam edebilirsiniz. Ama hayata dair daha söyleyecek sözleriniz ve yapacak olumlu eylemleriniz ve muhteşem paylaşımlarınız varsa ve hala değişebileceğinize inanıyorsanız, hemmen işe koyulun, bu yazı tam sizin için.

 

Münir Arıkan

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Seçenekleri Fark Etmek başlıklı makalemizde seçenekleri değerlendirmek, Seçenekleri Fark Etmek ve seçenekleri görmek hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir