Olumsuz Düşünceler

Written By: Süper Beyin - May• 13•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

bardagin dolu tarafini gormek

 

Düşünceden söz etmişken şu konuya değinmeden edemeyeceğim. Hani dedik ya, düşüncelerimiz ve hayallerimiz kendini gerçekleştirme arzusu içerisindedir. İşte çocukluğumuzdan beri bizim oluşturduğumuz veya dışarıdan bize verilen yüzlerce, binlerce düşünce vardır. Bilinçaltımızda hepsi kendini gerçekleştirmeye çalışır. Bunların hepsi iyi ya da olumlu değildir. Kimisi son derece sert ve kesindir. Bizi olumsuza götüren, bizi yönlendiren, etkileyen ve kontrol eden işte bu olumsuz inançlardır.

Size bir sır vereyim. Eğilin ve kulak kabartın. Olumsuz düşüncelerle oluşan bu olumsuz programlar, değiştirilebilir bir yapıya sahiptir. Diken ekildiyse ruhunuza, kendinizi yeniden programlayarak söküp atabilirsiniz onları. İçinizdeki olumsuzlukların karşıtı olumlu tohumlarınız da var. Onları sulayıp yeşermelerini sağlayabilirsiniz. Bu kitaptaki uygulamaları yaparak, olumlu tohumlarınızı sulamaya başlayabilirsiniz.

 

Müge Kasaroğlu

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Sorunlarınızın Üstesinden Gelin! başlıklı makalemizde bilinçaltı telkinler, sorunlarınızın üstesinden gelin ve telkin cdler hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir