Problemler Karşısında Ter Dökmek

Written By: Süper Beyin - May• 30•13

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

karar vermek 2

 

Karşınıza çıkan problemler, ilk bakışta olduğundan daha büyük görünebilir. Fakat şunu unutmayın siz daha güçlü ve büyüksünüz. Öncelikle yapılması gereken, problemi doğru algılamak ve doğru anlamaktır. Bunu yaptığımızda problemlerle uğraşırken döktüğümüz ter boşa gitmeyecek ve çözüm, kalıcı bir şekilde gelecektir.

Problemi çözerken zaman faktörünü de lehinize kullanabilirsiniz. Aceleci davranmadan hareket etmelisiniz. Yoksa zihniniz bulanıklaşır ve görüş alanınız daralır.

 

Alın teri dökmeden başarı ipini göğüslemeye çalışanlar çoğunlukla ipi göğüsleyememişlerdir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Sabır

 

Başarıya ulaşmak için sabır erdemine sahip olmak ve erdemli davranmak, ulaşılan başarıları daha değerli yapar. Sabırsın bir insan, kolay başarıların peşinden koşar ve çoğunlukla hüsrana uğrarken, sabırla başarıyı kovalayan, bu uğurda ter döken insan, başarıyı geçte olsa yakalar.

 

Niyazi Fırat Eres

www.superbeyin.gencgelisim.com

Bir önceki yazımız olan Alışkanlıkların ve Bağımlılıkların Kölesi Olmamak başlıklı makalemizde alışkanlıklar, alışkanlıklar ve bağımlılıkların kölesi olmak ve bağımlılıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir